Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/michalte/public_html/blog/system-core/connect.php on line 15 Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/michalte/public_html/blog/system-core/connect.php on line 15 Aktualizacja - aby wiewiórka miała co chrupać :) | blog.michalt.pl

michalt.pl | blog

Aktualizacja - aby wiewiórka miała co chrupać :)

16.08.2013Autor: MichałKategoria: Ogólne

W dosyć krótkim czasie udało mi się wprowadzić kilka drobnych zmian i dodać kilka nowości. Pierwsze co można zauważyć, to nowe menu strony które pozornie wygląda tak samo, ale działa w zupełnie inny sposób od poprzedniego. Kolejna nowość to kanały RSS - uznałem że wstydem byłoby hodować wiewiórkę (RSS Squirrel) gustującą w kodzie i nie dawać jej papu ze swojej własnej strony. ;) Postanowiłem także ustawić większy margines dla treści w artykułach. Ostatnią zmianą widoczną (lub nie) po stronie czytelnika jest nowy, dodatkowy arkusz stylu dodający sformatowany wygląd dla cytatów i kodu.

Wiele nowości, zmian i poprawek pojawiło się także w panelu administracyjnym i silniku, m.in lepsze zarządzanie kategoriami, obsługa szkicu i ulepszony edytor tekstu.


Nie obyło się bez problemów.

Niestety niektórych zmian i nowości nie udało mi się wprowadzić do tej wersji z powodu braku wsparcia po stronie hostingu dla niektórych nowych funkcji z php 5.3.0.

Aktualizacja (20.08): Pojawiła się nowa strona o RSS Squirrel: [klik]

Aktualizacja (02.09): Program RSS Squirrel zmienił nazwę na RSS Dragonfly: [klik]