Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/michalte/public_html/blog/system-core/connect.php on line 15 Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/michalte/public_html/blog/system-core/connect.php on line 15 Pierwszy wpis – blog gotowy! | blog.michalt.pl

michalt.pl | blog

Pierwszy wpis – blog gotowy!

06.08.2013Autor: MichałKategoria: Ogólne
Z wielką radością informuję, że prace nad blogiem w końcu osiągnęły poziom pozwalający na jego wdrożenie. Niestety, nadal nie udało mi się ukończyć wszystkich elementów mojej strony, jednak wszystko co najważniejsze już jest w sieci. Do opracowania pozostał jeszcze element profilowy i strony projektów js-toys oraz RSS Squirrel. Strona wiewiórki jest już prawie gotowa, obecnie pracuję jedynie nad treścią. Blog i strona gotowe, ale to jeszcze nie koniec. Skrypt bloga z czasem będzie rozbudowywany, a strona będzie ulegać modernizacji.

Co na blogu?

Różności, różności i jeszcze raz różności. Jeśli rozejrzałeś lub rozejrzałaś się po mojej stronie, zauważyłeś bądź zauważyłaś, że dużo tu treści związanych z programowaniem – bardzo możliwe że to się zmieni. Strona i blog będą skarbnicą mojej twórczości którą będę dzielił się z Wami.

To na tyle w tym wpisie.

Życzę miłej lektury!