blog.michalt.pl

Był fiolet, był niebieski, czas na zieleń - czas na zmiany i pożegnania... Po 9 latach... [aktualizacja]

04.09.2022 11:58 Inne...

Od ponad roku nie jestem już Michałem T. Stąd też pomysł, aby zmienić domenę. Jest to niełatwa decyzja, bo towarzyszy mi ona od 9 lat! Za tą zmianą idą również zmiany koncepcyjne strony internetowej. Nowa będzie miała charakter kapkę międzynarodowy. Chciałbym za jej pośrednictwem trafić do szerszego grona odbiorców, dlatego postanowiłem przejść na język angielski.

Pojawi się Flux w wersji 2.0 - tym razem napisany nie w Javie, a w C++ 23 (prototyp był w Rust) oraz nowa odsłona bloga napędzana przez następną, ale nadal opartą o javowy framework play, wersją systemu Box. Start już 19 września - zachęcam do poszukiwań odnośników do strony - nie będzie trudno znaleźć.

Ten blog i strona będą jeszcze dostępne przez następny rok, natomiast od 1 października zniknie stara skrzynka mailowa - zachęcam do kontaktu pod nowy adres. Zastanawiam się nad zachowaniem michalt.pl z przyczyn sentymentalnych - może wrzucę tu jakieś retro? :D

btw. O co chodzi z tymi kolorami? Pierwszym motywem przewodnim strony był kolor fioletowy, obecnie jest niebieski, a w przyszłości będzie zielony.

To na tyle w tym wpisie! Do przeczytania w nowym, lepszym i zielonym świecie!

[Aktualizacja]:
Niestety, pozostało jeszcze sporo do zrobienia i strona wystartuje tydzień później - tj 26 września w poniedziałek.